JESTES W INSTRUKCJACH
1. Instrukcje ogólne
2. Instrukcje Panelu Miniatur
3. Instrukcje Edytora Szablonów
4. Instrukcje Galerii Przedmiotu
2. Nowa Galeria - Opcja szybka
5. Instrukcje Szablonów Allegro
2. Galeria Przedmiotu - Nowa Galeria - opcja szybka

 

Dodanie Galerii jest bardzo proste. Zaczynamy od zalogowania się na konto po czym przechodzimy do zakładki "GALERIA PRZEDMIOTU". Powinien ukazać się widok jak na grafice poniżej. Jeśli masz już jakieś galerie to będzie widoczna ich lista w zakładce "TWOJE GALERIE" - aby dodać nową klikamy w przycisk "Dodaj nową galerię".

 

 

Widzimy trzy opcje do wyboru - wybieramy tą która nas interesuje czyli "1. Szybka Galeria z podstawowymi ustawieniami".
Dwie pozostałe opcje opisujemy w innych instrukcjach.

 

 

Na kolejnej stronie jest już wszystko czego potrzebujemy. Nasze działanie ogranicza się tu w zasadzie tylko do wskazania zdjęć z dysku lub dodanie poprzez przeciągnięcie do okna (zobacz w instrukcji z filmem).

Można na tej stronie dokonać prostych zmian w 3 krokach, kliknij na wybranym aby zobaczyć opisy.

 

 

Grafika poniżej przedstawia ostatni etap - po dodaniu zdjęć klikamy w "ZAPISZ I POBIERZ KOD TEJ GALERII". Można tu także nadać nazwę katalogu do jakiego wgrane zostaną zdjęcia, jeśli nie zostanie podana żadna, wtedy nada się automatycznie kolejna z systemu (można będzie to później dowolnie zmieniać).

W szybkiej galerii nie ma możliwości przestawiania kolejności zdjęć - jeśli chcesz to zrobic przejdź do edycji danej galerii.

 

 

Należy chwilę odczekać po czym można pobrać kod lub przejść do edycji zaawansowanej danej galerii - aby to zrobić przechodzimy do zakładki "TWOJE GALERIE", z listy wybieramy galerię, którą chcemy edytować i klikamy "Edytuj galerię".