Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse leasing Audi

Audi dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Data publikacji 12 czerwca 2022


Nowy samochód nie tylko podnosi komfort życia, ale jest także pewnym wyznacznikiem luksusu. Jeśli należy samochodem firmowym, to również pracuje na jej wizerunek. Niestety nowe i pewne samochody to także spory wydatek, na który nie każdego stać. Wtedy można skorzystać z leasingu lub kredytu samochodowego. Tak pierwsza opcja staje się coraz bardziej popularna. 

Na czym polega leasing? 

Umowa leasingowa, która zawierana jest między klientem a leasingodawcą, polega na długoterminowej dzierżawie wybranego samochodu. Pojazd wciąż jest własnością leasingodawcy, ale leasingobiorca może z niego dowolnie korzystać, uiszczając co miesiąc wcześniej określoną ratę. Ewentualne awarie oraz regularne serwisy należą do obowiązku leasingodawcy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego mogą korzystać zarówno firmy, jak i prywatne osoby. Szczegółowe warunki określane są w indywidualnie konstruowanej umowie. Dzierżawa długoterminowa oznacza, że pojazd użytkowany jest zazwyczaj na kilka lat. Po tym czasie wraca on do leasingodawcy, ale możliwe jest także wykupienie go za określoną i wcześniej ustaloną kwotę przez leasingobiorcę. 

Jaki samochód można wziąć w leasing? 

Tak naprawdę można wziąć dowolny samochód, który najlepiej wpisuje się w potrzeby leasingodawcy. Największą popularnością cieszą się przede wszystkim nowe samochody takie jak leasing Audi – w końcu są swego rodzaju wizytówką właściciela. Firmy decydują się na zarówno na samochody osobowe, które będą wydajnie służyć jej potrzebom, jak i na dostawczaki czy samochody ciężarowe – wszystko zależy od potrzeb określonego przedsiębiorstwa. Dobrej jakości renomowane samochody takie jak Audi cieszą się także popularnością wśród osób prywatnych, które nie mogą sobie pozwolić na zakup takiego samochodu, lub nie chcą brać na ten cel zazwyczaj mniej korzystnych kredytów. 

Leasing Audi – jak wyliczyć ratę? 

To, czy dana osoba lub firma będzie mogła sobie pozwolić na Audi Perfect Lease, zależy przede wszystkim od wysokości comiesięcznej raty. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z takich narzędzi jak kalkulator.vwbank.pl/audi_leasing. Dzięki temu łatwo można wyliczyć ile taka rata będzie wynosić. Na wysokość raty składa się wiele czynników, w tym przede wszystkim marka samochodu oraz jego wartość. Jeśli dobrze przejrzy się oferty, to można trafić na bardzo korzystne warunki i tym samym cieszyć się nowym samochodem, który idealnie wpisuje się w osobiste potrzeby oraz preferencje. Zaletą takiego rozwiązania jest także minimum formalności, jakie są konieczne do sporządzenia umowy.

Redakcja sellhelp.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat biznesu, e-commerce, finansów oraz praktycznych porad spotykają się, by wesprzeć Cię w osiąganiu sukcesów i rozwijaniu Twojego przedsiębiorstwa! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza, strategie e-commerce, zasady finansowe oraz inspirujące poradniki biznesowe łączą się, tworząc źródło informacji dla Ciebie i wszystkich przedsiębiorczych duchów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

akcyza