Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś
Biznes Kody EAN produktów w ErpBox

Kody EAN produktów w ErpBox – nowa funkcjonalność dla użytkowników!

Data publikacji 15 września 2021

ErpBox nadal nieustannie się rozwija, wdrażając nowe aktualizacje, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi, a jednocześnie poszerzać ją o nowe, praktyczne, przystosowane do potrzeb branży e-commerce funkcje. Kolejną nowością dostępną w ramach tego systemu są kody EAN produktów. Od teraz wydruki generowane przez ErpBox będą zawierały kody kreskowe, co przełoży się na jeszcze dalszą poprawę w jakości obsługi sklepu, mając realny wpływ m.in. na realizację zamówień oraz płynność pracy magazynu.

Jakie korzyści mogą przynieść kody EAN produktów w ErpBox?

Branża e-commerce oferuje wiele perspektyw, jednak z uwagi na jej dynamiczny rozwój, wymagania klientów są dość duże i nie jest łatwo za nimi nadążyć. Szeroki, przystępny asortyment to zbyt mało – dobry sprzedawca musi także zapewnić sprawną obsługę, dostarczając produkt szybko i bez opóźnień. Kody EAN produktów to bardzo skuteczny sposób na ograniczenie czasu potrzebnego na realizację zamówienia oraz ograniczenie ryzyka potencjalnych błędów i pomyłek.

Nowa aktualizacja ErpBox, która pojawiła się w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, pozwala z łatwością korzystać z kodów kreskowych. System ten jest kompatybilny z dowolnym skanerem kodów, bez konieczności instalowania zewnętrznych programów lub korzystania z dedykowanych urządzeń. Wystarczą tu:

  • komputer (bądź tablet/smartfon),   
  • czytnik kodów kreskowych,    
  • system ErpBox.

Wystarczy podłączyć czytnik do danego urządzenia, a następnie przygotować druk wysyłkowy. Nadanie przesyłki jest bardzo proste. Wystarczy przejść do magazyn>zamówienia do wysłania, a następnie przeskanować kod z wybranego zamówienia – zostanie ono automatycznie przekierowane do formularza nadawania przesyłki.

Usprawnienie sklepu poprzez kody EAN produktów – co zapewnia ErpBox?

Zapewniane przez ErpBox kody EAN produktów otwierają przed użytkownikiem o wiele więcej funkcji. Po skonfigurowania wydruku kodów kreskowych na liście produktów zeskanowanie kodu spowoduje wyszukanie danego przedmiotu. Udogodnienie to pozwala na szybką zmianę statusu lub ceny, nie opuszczając widoku samej listy. Przy pomocy tej opcji w ErpBox można także łatwo wyszukać wszelkie dokumenty księgowe na przypisanej im liście (faktura, paragon, korekta do faktury). Tu także wymagana jest konfiguracja wydruku kodów EAN.

Aby poznać pełen zakres możliwości ErpBox, warto skorzystać z darmowego, 21-dniowego okresu próbnego tego programu, osobiście testując jego funkcje. Aby to zrobić, wystarczy założyć bezpłatne konto ErpBox, bez zbędnych zobowiązań!

Redakcja sellhelp.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat biznesu, e-commerce, finansów oraz praktycznych porad spotykają się, by wesprzeć Cię w osiąganiu sukcesów i rozwijaniu Twojego przedsiębiorstwa! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza, strategie e-commerce, zasady finansowe oraz inspirujące poradniki biznesowe łączą się, tworząc źródło informacji dla Ciebie i wszystkich przedsiębiorczych duchów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Programy lojalnościowe