sellhelp.pl

sellhelp.pl – biznes, finanse, e-commerce

gry dla małych dzieci
Poradniki

Najciekawsze gry i zabawy dla małych dzieci!

Zastanawiasz się jak spędzić czas z maluchem?
W piękną pogodę to nie żaden problem!
Schody pojawiają się, gdy warunki atmosferyczne płatają figle i nie ma pomysłu co by to z dzieckiem robić!

Dla czasu przed telewizorem i smartfonem mówimy zdecydowane NIE!
W dobie dzisiejszych czasów, dorośli mają niekiedy nadmiar przed ekranem. A co mają powiedzieć dzieci, które rodzą się już obecnie z „telefonem w ręce”?

Gry dla małych dzieci to coś czego obecnie dzieci potrzebują!

Spełniają funkcje edukacyjną i rozrywkową jednocześnie. Dzieci uczą się przede wszystkim przestrzegania zasad, logicznego myślenia, cierpliwości, a czasem pobierają naukę przegrywania! To także świetne ćwiczenia motoryczne, podczas których dzieci muszą ćwiczyć koordynację paluszków, rąk i całego ciała.

Dodatkowym atutem gier jest także aspekt społeczny. Dzieci grają wspólnie z rodzeństwem, rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami, co zmusza je do nawiązania relacji z drugim uczestnikiem zabawy, przeprowadzenia logicznej rozmowy i rozpoznania emocjonalnej reakcji drugiego człowieka.

Gry dla małych dzieci są przygotowane tak, aby cechowały się największym bezpieczeństwem dla uczestników zabawy. Przygotowane są z wysokiej jakości materiałów, tak aby służyły jak najdłużej wszystkim maluchom. Każda gra posiada niezbędne elementy i instrukcje obsługi. Zabawy posiadają swoje pudełka, dzięki którym po zakończeniu emocjonujących rozgrywek można schować grę na późniejszy czas. Zaleca się, aby wszelkie gry i zabawy odbywały się pod okiem osoby dorosłej, ze względów bezpieczeństwa.

Przeczytaj więcej na exgames.pl