Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse

Rewolucja bankowa – ciąg dalszy

Data publikacji 4 marca 2020

Blik jest to krajowy system płatności mobilnych. Powstał na wniosek kilku banków. Na tę chwilę jest dostępny w aplikacjach mobilnych więcej niż dziesięciu banków.

Korzystający z aplikacji mobilnej dedykowanej dla każdego z banków wpisują sześciocyfrowy kod wyświetlany przez aplikację. Kody służą do akceptacji transakcji, kiedy użytkownik płaci za towary lub usługi. Efekt jest taki sam, jak kiedy używana jest do zapłaty karta.

System BLIK jest wygodny

Płatności za granicą można realizować bez trudu. Dlatego przed wyjazdem na urlop warto przygotować się wcześniej i zainstalować program bankowy dużo wcześniej.

Najważniejszym ułatwieniem jest, na jakim sprzęcie realizowany jest blik Płatności telefonem można dokonywać w coraz większej liczbie sklepów i punktów usługowych.
Dlaczego tak niezależny jest blik Płatności mobilne można dokonywać niezależnie od lokalizacji. Koniec z wystawianiem w bankowych kolejkach do kasy, żeby zlecić przelewy.

Płatności BLIK

Takim użytecznym obrazem właśnie jawi nam się blik Co to jest już wiemy. Teraz pora odkryć resztę kart. I pokazać, na co stać blik Płatności cykliczne to często realizowana forma transakcji.

Ważne jest też prostota, z jaką obsługuje się blik Płatności zbliżeniowe dokonuje się bezpośrednio na terminalu, ale nie musimy posiadać karty do bankomatu.

Trudno zatem nie przyznać, że to wielka wygoda ten blik płatności Jak działa i to, jaki jest szybki oraz bezpośredni sprawia, że popularność jego będzie rosła. Wraz ze wzrostem ilości urządzeń mobilnych użytkowanie aplikacji mobilnych dedykowanych do kontaktów z poszczególnymi bankami nie osłabnie.

Redakcja sellhelp.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat biznesu, e-commerce, finansów oraz praktycznych porad spotykają się, by wesprzeć Cię w osiąganiu sukcesów i rozwijaniu Twojego przedsiębiorstwa! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza, strategie e-commerce, zasady finansowe oraz inspirujące poradniki biznesowe łączą się, tworząc źródło informacji dla Ciebie i wszystkich przedsiębiorczych duchów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

akcyza