JESTES W INSTRUKCJACH
1. Instrukcje ogólne
2. Instrukcje Panelu Miniatur
3. Instrukcje Edytora Szablonów
4. Instrukcje Galerii Przedmiotu
3. Nowa Galerii - Opcja Zaawansowana
5. Instrukcje Szablonów Allegro
3. Galeria Przedmiotu - Nowa Galeria - opcja zaawansowana

 

Jeśli masz już jakieś galerie to będzie widoczna ich lista w zakładce "TWOJE GALERIE" - aby dodać nową klikamy w przycisk "Dodaj nową galerię" i wybieramy opcję "2. ZAAWANSOWANE USTAWIENIA I OPCJE GALERII".

W opcji zaawansowanej mamy dwie możliwości - wgranie nowych zdjęć lub wybranie wgranych już wcześniej. Wgranie - podajemy z dysku klikając w przycisk lub przeciągamy do okna. Inną możliwością jest wybranie już wgranych - grafika poniżej ukazuje jak to wygląda.


Aby wybrać dane zdjęcie klikamy z prawej jego strony po czym pojawi się potwierdzający to kciuk. Zdjęcia możemy segregować na różne sposoby aby łatwiej było odszukać te potrzebne.


Po wybraniu klikamy w "Dalej" i przechodzimy do drugiej strony gdzie mamy możliwość wybrania wszystkich potrzebnych nam opcji.

 

 

Na tej stronie proponujemy wybranie zapisanego już wcześniej szablonu ustawień (punkt 2) lub jeśli takiego nie mamy to Głównego jaki przygotowaliśmy my aby całość prezentowała się estetycznie. Na tej stronie jest cała masa ustawień - opisujemy je w instrukcji 4. Edycja Galerii i parametry.

Wybieramy na dole opcję zapisania galerii i po chwili widzimy tę samą stronę z możliwością zmiany ustawień a poniżej nasza galeria. W galerii można przestawiać kolejność zdjęć przytrzymując i przesuwając kursorem myszki. Można też je kasować i dodawać nowe.