JESTES W INSTRUKCJACH
1. Instrukcje ogólne
4. Oferta - wybór i opłata
2. Instrukcje Panelu Miniatur
3. Instrukcje Edytora Szablonów
4. Instrukcje Galerii Przedmiotu
5. Instrukcje Szablonów Allegro
4. Instrukcje ogólne - Oferta - wybór i opłata

 

Oferta dostępna jest po wybraniu zakładki "OFERTA" z menu głównego. Początkowo pojawia się opcja trzech ofert do wyboru:

  1. PANEL MINIATUR - oferta dotycząca zakupu wybranego abonamentu dla usługi "Panel Miniatur"
  2. GALERIA PRZEDMIOTU - oferta dotycząca zakupu wybranego abonamentu dla usługi "Galerii Przedmiotu"
  3. PAKIET (PANEL + GALERIA) - w pakiecie jest możliwość nabycia obu opcji w obniżonej cenie - w pakiecie zawsze taniej

 

 

 

Wybieramy opcję (ja dla przykładu wybieram PANEL MINIATUR) - strona przechodzi do wybranej oferty. Następna strona informuje o specyfikacji, opcjach, możliwościach a także cenie z podziałem na okresy czasowe i transferu w wypadku Galerii Przedmiotu.

 

Lewa część strony przedstawia cennik z uwzględnieniem czasu na jaki zamawiany jest Panel. Wybranie opcji np. kliknięcie w wybrany abonament przenosi do informacji o tym jak zamówić usługę.

Prawa część strony przedstawia specyfikację Panelu Miniatur.

 

Kliknięcie w wybraną opcje (np. 180 - abonament na 180 dni w cenie 50 zł) przenosi na kolejną stronę informującą w jaki sposób dokonać opłaty lub zamówić na Allegro.

Aby zamówić wybrany Pakiet prosimy dokonać opłaty na wskazane na stronie dane - po zaksięgowaniu uaktywnimy zakupiony Pakiet.

Należy pamiętać aby doliczyć kwotę 5 zł za przesłanie faktury Pocztą Polską - przesłanie obrazu faktury w pliku pdf do druku jest bezpłatne.

 

 

 

Dodatkową opcją jest zalicytowanie na aukcji i opłata poprzez Płacę z Allegro - wpłatę taką widzimy po kilku minutach i możemy szybko przydzielić wylicytowaną usługę abonamentową.