JESTES W INSTRUKCJACH
1. Instrukcje ogólne
3. Przypomnienie hasła
2. Instrukcje Panelu Miniatur
3. Instrukcje Edytora Szablonów
4. Instrukcje Galerii Przedmiotu
5. Instrukcje Szablonów Allegro
3. Instrukcje ogólne - Przypomnienie hasła

 

Aby odzyskać zapomniane/utracone hasło należy skorzystać z opcji PRZYPOMNIENIA HASŁA dostępnego w prawym górnym rogu strony lub jako odnośnik poniżej danych do logowania. Aby mieć możliwość odzyskania hasła (wygenerowania nowego) użytkownik musi pamiętać login i adres e-mail jaki podany ma w ustawieniach konta.

W sytuacjach wyjątkowych hasło ponownie wygenerować może obsługa serwisu po wcześniejszej identyfikacji użytkownika - hasło takie zawsze przesyłane jest za pomocą poczty elektronicznej - nie podajemy danych poufnych za pomocą telefonu lub komunikatora Gadu Gadu. Obsługa nie mając pewności, że rozmawia z właścicielem konta zawsze może odmówić takiego działania.

 

W oknie przypomnienia podajemy:

  1. login - login jaki podany był podczas rejestracji
  2. e-mail - ostatnio zapisany adres e-mail znajdujący się obecnie w ustawieniach konta

Zatwierdzamy przyciskiem "przypomnij". Jeśli podane informacje są nieprawidłowe zostanie wyświetlony stosowny komunikat informujący o tym. Po podaniu danych prawidłowych serwis wygeneruje nowe hasło a następnie prześle je pod adres, który został podany w trakcie odzyskiwania hasła.

 

 

 

Serwis automatycznie przejdzie na stronę informującą o powodzeniu zrestartowania i przesłania hasła - widoczne będą tu informacje na jaki adres e-mail wysłano nowe hasło. Prosimy o sprawdzenie skrzynki pocztowej - hasło powinno dotrzeć nie później aniżeli do 5 min - jeśli nie ma go po tym czasie - sprawdzamy skrzynkę "SPAM" a jeśli i tam nie ma hasła kontaktujemy się z obsługą techniczną.