JESTEŚ W INSTRUKCJACH
1. Instrukcje ogólne
2. Logowanie
2. Instrukcje Panelu Miniatur
3. Instrukcje Edytora Szablonów
4. Instrukcje Galerii Przedmiotu
5. Instrukcje Szablonów Allegro
2. Instrukcje ogólne - Logowanie

 

Logowanie w serwisie odbywa się poprzez stronę logowania - aby do niej przejść wybierz opcję w prawej - górnej części strony "logowanie" lub poprzez kliknięcie w zakładki takie jak "Panel Miniatur", "Edytor Szablonów", "Galeria Przedmiotu", "Strefa klienta" - każdy z nich przeniesie do okna logowania jeśli wcześniej nikt nie został zalogowany.

 

Serwis zawsze wyloguje automatycznie po 30 min nieaktywności na stronie.

Okno logowania widoczne na poniższej grafice przedstawia dwie opcje jakie należy wpisać aby poprawnie przejść poprzez etap logowania. Są to:

  1. login - login jaki podany został podczas rejestracji
  2. hasło - hasło wygenerowane automatycznie przez serwis lub własne jeśli zostało już zmienione w ustawieniach

Zatwierdzamy przyciskiem "zaloguj się" - jeśli dane podane są nieprawidłowe - system poinformuje o tym wyświetlając stosowny komunikat. Podanie poprawnych danych skutkowało będzie zalogowaniem do serwisu i przeniesieniem do zakładki ustawień.

 

 

 

Gdy zapomnisz hasła pod przyciskiem "zaloguj się" znajdziesz odnośnik przenoszący do okna "przypomnienia hasła". W wypadku innych problemów z logowaniem - prosimy o kontakt z obsługą serwisu.

 

Serwis wyświetlał będzie informację o osobie zalogowanej w prawym górnym rogu strony - jest tam także podana informacja o terminie opłaconych usług.

Aby wylogować się należy kliknąć w przycisk "wyloguj" poniżej tych informacji.