Galeria Przedmiotu
Czym jest Galeria

Galeria jest miejscem na Twoje grafiki i zdjęcia. Dajemy możliwość prostego i szybkiego wgrania zdjęć na serwery po czym użycia ich pobierając prosty link do zdjęcia lub wygenerowanie całej galerii. Jest to nowe narzędzie które każdemu sprzedającemu będzie bardzo pomocne do ładnego wyeksponowania swoich przedmiotów, szybkie i intuicyjne z wieloma możliwościami ustawień i dodatków.

Wszyscy chyba znamy sytuacje kiedy to po użyciu do zdjęć darmowych serwerów zostały one wykasowane a aukcje świecą pustką - nic wtedy nikt nie sprzeda. Po wgraniu zdjęcia pobranie odpowiedniego linku często graniczy z cudem - sami sprzedajemy i wiemy czego potrzeba osobom wystawiającym aukcje - dlatego stworzyliśmy Galerię Przedmiotu.

 

Dla kogo

Jest to skierowane głównie do osób sprzedających w serwisach aukcyjnych jak Allergo, Ebay itp. jednak korzystać może z tego każdy kto zechce mieć swoje zdjęcia na szybkich i stabilnych serwerach a do tego ładnie i praktycznie je eksponować. Przygotowaliśmy wiele ciekawych i innowacyjnych możliwości.

 

Przykład Galerii

Obok przedstawiamy przykładowo wygenerowaną Galerię - więcej przykładów i możliwości przedstawiamy tutaj (kliknij aby zobaczyć)

 

Ile to kosztuje?

Dla każdego mamy pakiet do wybrania. Mało wystawiasz - wybierasz najtańszy pakiet, potrzebujesz bardzo dużo miejsca czy transferu - wybierz pakiet wyższy. Ceny zaczynają się już od 10 zł i bardzo często taki pakiet spokojnie wystarczy. Zobacz dokładny opis wraz z cenami na tej stronie - cennik.

 

Instrukcja video - krótki przewodnik

Zobacz poniżej na filmie jak to działa. Wszystkie instrukcje i filmy video znajdziesz na tej stronie.

Instrukcja 1 - Szybka Galeria
Zapraszamy do zapoznania się z zawartością.
Instrukcja 2 - Zaawansowana Galeria
Zapraszamy do zapoznania się z zawartością.
Instrukcja 3 - co zrobić z kodem
Zapraszamy do zapoznania się z zawartością.
Instrukcja 4 - Omówienie zakładek
Zapraszamy do zapoznania się z zawartością.