.
1. JAK DZIAŁA PANEL MINIATUR ?

Panel miniatur generowany jest automatycznie po rejestracji i podaniu loginu Allegro - Pamiętaj - nigdy nie pytamy o hasło do serwisu Allegro! Wygenerowany Panel wstawiamy do opisu naszej aukcji dzięki czemu zwiększamy prawdopodobieństwo odwiedzenia innych naszych aukcji.

 

W ustawieniach wybieramy opcje dla danego Panelu - po podaniu loginu allegro serwis zbiera informacje o nim przy użyciu Allegro Api po czym generuje z każdej aukcji poszczególną miniaturkę i osadza ją w Panelu. Kliknięcie w daną miniaturkę przenosi do aukcji, którą widać w miniaturce.

 

Kupujący na allegro widząc taki Panel w opisie aukcji klikając w miniaturkę przechodzi do innej aukcji - takie klikanie i wyświetlanie zliczane jest w statystykach serwisu - możesz je zobaczyć po zalogowaniu w zakładce Panel miniatur / STATYSTYKI PANELI

2. JAK CZĘSTO ODŚWIEŻANY JEST PANEL ?

Nasze Panele odświeżane są co 15 min - wtedy pobierane są nowe dane z allegro i uaktualniane miniaturki ale ... nasze Panele przy wyborze losowego sortowania odświeżane są za każdym odświeżeniem strony - oznacza to, że za każdym przeładowaniem strony widzisz inne miniatury - jest to bardzo ważne gdy masz np 200 aukcji - u innych jest to odświeżane co 15 min !

3. WYBIERANIE DANEJ MINIATURY PRZENOSI DO INNEJ AUKCJI - DLACZEGO ?

Czasem może zdarzyć się tak, że w miniaturze widzisz zegarek a kliknięcie przenosi do butów - może tak się dziać z powodu błędnego zapamiętania przeglądarki danej miniatury - nie powinno ale jednak może - należy wtedy przeładować stronę, odświeżyć cookis, lub odczekać kilka minut - przeglądarka sama wczyta poprawną miniaturkę.

 

Jest to działanie marginalne - gdyby zdarzyło się inaczej - prosimy o kontakt.

4. CZY ABY NA PEWNO OKRES TESTOWY I REJESTRACJA SĄ DARMOWE ?

OCZYWIŚCIE !!

Rejestracja oraz przyznawany okres testowy są całkowicie darmowe - nie zobowiązują do niczego - nie ma tu żadnych ukrytych kosztów i haczyków.

5. TRAFIŁEM NA DODATKOWE OKRESY GRATIS - TO PRAWDA ?

Tak ! To prawda - na naszych aukcjach lub aukcjach osób współpracujących dostaniesz dodatkowe okresy do wykorzystania jako gratis - najczęściej jest to gratis przyznawany z szablonem.

6. NIE MOGĘ ZAPISAĆ SZABLONU, KTÓRY EDYTUJE - DLACZEGO ?

Aby móc zapisywać szablony używając Edytora Szablonów należy wcześniej się zarejestrować i zalogować - osoby niezalogowane mogą bezpłatnie używać edytora ale nie mogą ich zapisać - po zalogowaniu można zapisać do 100 różnych szablonów.

Korzystanie z Edytora jest darmowe

7. CZY DOSTANĘ PRZYPOMNIENIE O KOŃCU OPŁACONEGO OKRESU ABONAMENTOWEGO ?

Tak. Serwis automatycznie wyśle przypomnienia na 30, 15, 7 dni przed końcem opłaconego okresu abonamentowego, oraz dnia ostatniego na adres podany w ustawieniach konta.

 

Po upływie tego okresu miniatury zmienią się z poprawnych na jednolite z informacją o zakończeniu opłaconego okresu abonamentowego - po ponownej opłacie wszystko wróci do normy.

 

Jeśli zapomniałeś o opłacie w terminie - skontaktuj się z nami włączymy warunkowo panel na 24h i poczekamy na wpłatę.

8. JAK DŁUGO PRZECHOWYWANE SĄ STATYSTYKI ?

Statystyki przechowywane są do momentu wykasowania danego Panelu - czyli to ty decydujesz jak długo są przechowywane - po wykasowaniu nie ma już możliwości ich przywrócenia.

9. NIE WIEM JAK DODAĆ PANEL DO AUKCJI

Dodanie wygenerowanego Panelu do aukcji jest bardzo łatwe - wystarczy przejść do zakładki PANELE MINIATUR/KODY DO AUKCJI wybierz kod - zaznacz całość, skopiuj a następnie wklej do opisu aukcji ale nie jako treść a w kodzie) - możesz też skorzystać z naszego Edytora co jeszcze bardziej ułatwi wystawienie aukcji.

 

Wszystkie dokładne informacje krok po kroku znajdziesz w instrukcjach - kliknij aby sprawdzić.

10. WYBRAŁEM TYLKO 1 MINIATURĘ W PIONIE ALE PANEL JEST SZERSZY - DLACZEGO ?

Dzieje się tak z powodu belek górnej i dolnej - należy wtedy wpisać krótszy tytuł oraz w belce dolnej pozostawić tylko jeden przycisk. Belka taka musi rozciągnąć się na szerokość tytułu lub przycisków przez co staje się on szerszy aniżeli 1 miniaturka.